Zebranie z rodzicami "wywiadówka szkolna" ze względów organizacyjnych
odbędzie się w dniu 5.04.2019r. (piątek) od godz. 16:00

Dzień Kobiet

8 marca odbyła się kolejna edycja konkursu „KOBIETY I HISTORIE MIŁOSNE” zorganizowanego pod patronatem biblioteki szkolnej. Już po raz VIII uczniowie naszej szkoły zmagali się z pytaniami dotyczącymi sławnych kobiet i znanych historii miłosnych. W tym roku zmieniona została formuła konkursu i uczestnicy rozwiązywali test na platformie KAHOOT.

Tegoroczni laureaci:

I miejsce:            Maksymilian Jurek kl. Ic

II miejsce:           Klaudia Napora kl. IIe

III miejsce:         Wiktoria Ziturus kl. IIe

GRUTULUJEMY!

Samorząd Uczniowski z okazji dnia kobiet zakupił kwiaty pracownikom szkoły. Fotorelacja z wydarzenia poniżej: