Zebranie z rodzicami "wywiadówka szkolna" ze względów organizacyjnych
odbędzie się w dniu 5.04.2019r. (piątek) od godz. 16:00

Kresy w poezji

W dniu 14 marca 2019 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie odbyła się  3 edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego o Tematyce Kresowej pod patronatem Starosty Powiatu Złotowskiego. Organizatorami konkursu byli: Klub Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów południowo-wschodnich w Złotowie oraz Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie.

Uczestnicy przedstawili wybrane przez siebie wiersze twórców, którzy na Kresach się urodzili, bądź na tych ziemiach mieszkali przez całe swoje życie.
Komisja, w skład której weszli: Jerzy Cybulski, Barbara Chodera, Urszula Belka  i Ludwika Macek wyłoniła zwycięzców:
I miejsce –  Natalia Karbownik – I LO
II miejsce – Michał Budnik – ZSE
III miejsce – Wiktoria Brzezińska – I LO
Wyróżnienia otrzymali:
Zofia Jarosz – I LO
Wiktoria Ziturus – ZSE

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy