Zebranie z rodzicami "wywiadówka szkolna" ze względów organizacyjnych
odbędzie się w dniu 5.04.2019r. (piątek) od godz. 16:00

What do you know about Ireland?

19 marca 2019r.w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie odbył się konkurs z języka angielskiego zatytułowany "What do you know about Ireland?".
Była to już V edycja konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych dla szkół podstawowych i klas gimnazjalnych o zasięgu regionalnym. Data konkursu nie została wybrana przypadkowo, ponieważ nawiązuje do Dnia Świętego Patryka- patrona Irlandii, który przypada 17 marca.

Do udziału w tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się 9 szkół podstawowych, które reprezentowane były przez 32 uczestników. Najwyższe wyniki osiągnęli uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Bolesława Domańskiego w Zakrzewie: Małgorzata Lach (I miejsce), Wojciech Chrzan (II miejsce) i Apolonia Paciorek (III miejsce).

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym roku.