Zebranie z rodzicami "wywiadówka szkolna" ze względów organizacyjnych
odbędzie się w dniu 5.04.2019r. (piątek) od godz. 16:00

Zajęcia praktyczne w laboratoriach

Kolejne grupy uczniów naszego Technikum korzystają ze specjalistycznych zajęć w laboratoriach w Pile. W dniach 4 - 8.03 br. ekonomiści i informatycy z klas III A i III B biorą udział w ćwiczeniach przypominających rzeczywiste warunki pracy. Uczniowie mają możliwość nabywania praktycznych umiejętności wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt. Kontakt z wyposażeniem stosowanym w przedsiębiorstwach oraz system ośmiogodzinnej pracy to połączenie dwóch najważniejszych elementów praktyki. Laboratoria oferują 40 godzinne zajęcia. Po ich zakończeniu uczniowie otrzymają certyfikat, w którym uwzględniony zostaje zakres podniesionych umiejętności.
Płatne staże dla uczniów oraz zajęcia w technologicznie innowacyjnych laboratoriach to działania w ramach projektu „Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska”.