Zebranie z rodzicami "wywiadówka szkolna" ze względów organizacyjnych
odbędzie się w dniu 5.04.2019r. (piątek) od godz. 16:00

„EKONOM” na gali

11 stycznia 2019 roku Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu gościł najlepsze licea i technika z Wielkopolski na uroczystej Gali Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019. W uroczystości uczestniczyły władze UAM, przedstawiciele poznańskich uczelni, władz samorządowych, Wielkopolski Kurator Oświaty oraz dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie najlepszych szkół. Do tego prestiżowego grona zaproszono także przedstawicieli Złotowskiego „Ekonoma” Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Ekonomicznych znalazło się wśród 10 najlepszych techników w Wielkopolsce oraz zostało uznane za najlepsze w północnej części naszego województwa.

Na tak wysoką pozycję Szkoły wpłynęły wyniki egzaminów maturalnych z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych oraz wyniki egzaminów zawodowych.
Podczas uroczystości, która odbyła się w Auli Wydziału Prawa i Administracji UAM laureatom wręczono dyplomy. W imieniu dyrektora p. Marka Skórcza nagrodę odebrała p. Ewa Dubicka wraz z uczniami naszego technikum – kierownik kształcenia praktycznego w ZSE.
Jest to bardzo znaczący sukces, na który składa się wysiłek wszystkich nauczycieli
i uczniów.