Zebranie z rodzicami "wywiadówka szkolna" ze względów organizacyjnych
odbędzie się w dniu 5.04.2019r. (piątek) od godz. 16:00

Srebrna Szkoła 2019”! Sukces Technikum nr 2 w Złotowie

Portal  Perspektywy, jak co roku o tej porze, zamieścił ranking  najlepszych szkół ponadgimnazjalych w Polsce.  Technikum nr 2 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie zajęło wysokie miejsce w kategorii techników. Uplasowało się ono na 165 miejscu w kraju i 10 w Wielkopolsce   (I miejsce w byłym rejonie pilskim – północnej Wielkopolski).
Ponadto w podrankingu maturalnym technikum zajęło 136 miejsce w kraju.
Dzięki tej lokacie otrzymaliśmy tytuł „Srebrnej Szkoły 2019”. Jest  to  znak jakości przysługujący szkołom, które w ogólnopolskim Rankingu Techników 2019  zajęły  miejsca:  101- 300.
Kryteria, którymi kierowała się Kapituła w przypadku techników dotyczyły:
- sukcesów w olimpiadach 20%
- matur – przedmioty obowiązkowe 20%
- matur – przedmioty dodatkowe 30%
- wyników egzaminów zawodowych 30%
Ten sukces napawa dumą  i  z pewnością  będzie bodźcem do dalszej efektywnej pracy.